Multeņu darbnīca “Homo Alibi: recycled”

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
 1. 30. augustā festivālā “Homo Alibi: recyclded” notika arī “homo ecos:”, “Latvijas Zaļā punkta” un “Multeņkulteņu” radošā multeņu veidošanas darbnīca.
 2. Atbilstoši festivāla tēmai, arī visu pasākumu (teātra izrāžu, semināru un darbnīcu) norise tika ieturēta recycled stilā, maksimāli cenšoties izmantot lietas otrreiz. Piemēram, projektoru ievietojām ventilācijas  caurulē.
 3. Kā ekrānu izmanotojām jau vienreiz lietotu baltu, sintētisku materiālu, ko piestiprinājām pie sienas.
 4. Paralēli multeņu gatavošanai visi, kas vēlējās, varēja noskatīties izglītojošas īsfilmas un iepriekšējās darbnīcās izveidotās multenes.
 5. Kā darbnīcas galdus izmantojām otrādi apvērstas kastes, kā pufus – piebāztus maisus no kādas performances.
 6. Ar Nacionālā teātra laipnu gādību, gan mūsu darbnīcā, gan citos festivāla pasākumos, dalībnieki varēja sēdēt uz krēsliem, kas savulaik piedalījušies izrādēs. Šajā attēlā gan redzami ne tikai krēsli, bet arī darbnīcas palīdzes Vikija un Elīna.
 7. Animatoru tehniskais aprīkojums arīdzan tika uzinstalēts uz galdiem, kas agrāk izmantoti Nacionālā teātra izrādēs.
 8. Arī paša festivāla “Homo Alibi: recycled” informācijas centrs veidots, stingri ieturot recycled stilu.
 9. Un, protams, multeņu darbnīcas materiāli ir priekšmeti, kas cilvēkiem vairs nav vajadzīgi (veci žurnāli, dzijas atlikumi, stieples, knaģi, utt.), taču lieliski noder jaunu tēlu iedzīvināšanai.


  Radošā darbnīca būs arī rīt, sestdien, 1. septembrī no 15.00 – 18.00 Tabakas fabrikā. Aicinām piedalīties! Dalība šajā radošajā darbnīcā ir bez maksas, nav itin nekādu vecuma, dzimuma, rasu, politisko uzskatu un cita veida ierobežojumu. Gaidām!

 

 

Atslēgvārdi:

Pagaidām komentāru nav.

Pievienot komentāru