Rīgā atklāti šķirošanas punkti pie Rimi un Supernetto

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Rimi un Supernetto ir īstenojis  ideju, kas jums patiks – pie pieciem Rimi un diviem Supernetto veikaliem Rīgā iekārtojis publiskos atkritumu šķirošanas punktus. Tajos ikviens var izmest stikla un plastmasas iepakojumu.

Šķirošanas konteineri pieejami pie šādiem Rimi un Supernetto veikalim:  Mīlgrāvja ielā 6, P. Brieža ielā 33a, Kr. Valdemāra ielā 112, Kurzemes prospektā 1a, Prūšu ielā 2b (šīs visas uzskaitītās ir Rimi veikalu adreses) un Saharova ielā 23a, Juglas ielā 25 (Supernetto).

Precīza informācija par to, kas konteineros šķirojams, atrodama gan uz pašiem konteineriem, gan veikalos izvietotajās infolapiņās un plakātos. Zaļajā konteinerā jāmet stikla pudeles un burkas, dzeltenajā – saplacinātas dzērienu plastmasas pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas pudeles.

Savāktos materiālus «Eko Rīga» pāršķiros un nodos pārstrādei: PET pudeles rūpnīcai „PET Baltija” Jelgavā, cietās plastmasas pudeles un maisiņus – „Nordic Plast” Olainē, bet stikls dosies uz pārstrādi Lietuvā un Ukrainā.

 

Atslēgvārdi:

Pagaidām komentāru nav.

Pievienot komentāru